Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Bekleyiniz, resim yukleniyor...

Belgin Akin Telefon
Yorumlar *

Değerli müşterilerimizin yorumlarında özel hayatın gizliliğine duyduğumuz saygıdan dolayı isim ve soyad gizlenmiştir.
Tüm yorumlar, yazan kişinin kendi bireysel deneyimlerini yansıtmaktadır.


* Uzun zamandır cerrahi işlem olmayan bölgesel zayıflama metodlarını ve neticelerini inceliyordum. Bir uzman hekim gözüyle, internette gördüğüm hemen bütün metodlarda “en iyi” , “en şahane” cihazlardan bahsediliyordu. İçimden neden tecrübeden kanıta dayalı neticelerden bahsetmiyorlar diyordum. Ta ki 6 gün öncesine kadar. 6 (altı) gün önce “Belgin Akın” adını öğrendim. 25 yıllık deneyim ve tecrübe vardı bu ismin arkasında. Kanıta dayalı ispatlı neticeler vardı, noter tasdikliydi ! Hemen o gün geldim 6-8 cm mucizesini 3. seansta yaşadım. Bugün 5. seansım bitti. Belgin hanımla, gencecik kızı Nil’le tanışmaktan çok ama çok mutluyum. Sadece 5 seansta yaşadıklarımı, mutluluğumu anlatacak kelime yok. Ben artık bu mucizenin keyfini çıkaracağım. Selam ve sevgiyle.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sevgili Belgin Hanım ve Gül Yüzlü Nil,
Çok değil daha 10 gün önce “Allahım yeter artık, daha fazla taşıyamayacağım bu kiloları… “ diye yakarışta bulunduğumda karşıma çıktı Facebook ilanınız. Kilo vermek, incelmek ve son 2 yılda aldığım 15 kg. dan kurtulmak için öyle çok yol denemiştim ki “ne çıkar” diye düşündüm, “bir de bu yöntemi deneyeyim, ne çıkar??? “ bir haftada 5 seanslık paketi bitirdik, daha 3. Seansın sonunda 6 cm incelmiş ve vücut kıvrımlarımın ortaya çıkmaya başladığına şahit oldum. Öyle büyük bir mutluluk ki o kadar çaresiz hissettiğim bir dönemde böylesi bir mucize ile karşılaşmak. Aynada elbisemle zerafet ve güzelliği belirginleşmeye başlayan vücuduma bakarken şükürle gülümsedim ve bu kez “ Allah razı olsun sizden” diye sesli dua ettim. Gerçekten mucizevi bir yöntemle şifa ve mutluluk dağıtıyorsunuz. Emeklerinize, yüreğinize sağlık!... Allah sizden razı olsun! Sevgilerimle
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sevgili Belgin abla ve güzeller güzeli Nil,
Tamamen tesadüfen gördüğüm bir Facebook ilanı sayesinde kapınızı çaldığım günü ve yaşadığım tereddütü hatırlıyorum. İlk seansın sonunda her bölgeden 2 cm inceldiğimi görünce sizlere nasıl sarılmıştım. :)
Bugün karın-bel-kalça bölgelerinden 8 cm, diğer bölgelerden ortalama 6 cm incelmiş olarak mutlu ve yeni dostlar kazanmış olmanın sevinciyle aranızdan kısa bir süreliğine ayrılıyorum.
Vazgeçmek yok, yola devam.
1 ay sonra görüşmek üzere…
İlginiz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim.
Sevgiler
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sevgili Belgin ablacım ve Nil’cim,
Doğumdan sonra her ne kadar kilolarımın büyük bir kısmını vermiş olsam da şeklini kaybeden vücudum için bir sihir ararken internette buldum sizi. Tanışmaya geldiğim gün de samimiyetiniz ile hemen başladık. İlk 5 seansım bitti çok mutluyum ve ikinci 5’deyiz. Muhtemelen bir 5 seansta tatil dönüşü olacak :) Belgin ablacım sayende doğumdan sonra ilk kez bu kadar mutlu ve tekrar kendime güvenle bikinilerimi giyeceğim.
İnanın ki burada ciddi bir emek ve inanç var. Sadece motive gelin ve bu sihire siz de sahip olun.
Her şeyi yaptınız ve bıktıysanız son durağınız Belgin Akın mucizesi olmalı. :)
Her şey için çok teşekkürler, umarım size layık insanlar ile karşılaşırsınız !
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sevgili Akın ailesine hoşgeldim diyebilirim. :) Güzellik merkezinde karşılaşabileceğim en güzel, kalbi temiz ve güler yüzlü iki ayrı insan. Belgin ablacığım ve Nilciğim göstermiş olduğunuz ilgi ve güler yüzünüz, sıcak kanlılığınız için çok teşekkür ederim. Vücudumda 26 yıldır gördüğüm en güzel değişikliğin sebebini iki güzel insana borçluyum. Buraya gelen herkesin inanılır bir azimle ve düşünceyle devam etmesi gerekiyor. Çünkü burada emek var ve bu emek boşa gitmemeli. Başarılarının devamı dileğiyle :)
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* İnternetten ilk gördüğümde bana bir seans yeter diye düşünerek aradığım Belgin Akın telefonda sıcak sohbeti ve anlatımıyla sadece tek seans için randevu verdi. Şuan 5 seansı tamamladım ve ikinci bir 5 seansa başlamak üzere anlaştık. Zayıf görünmeme rağmen doğum sonrası gevşeyen vücudumu gerçekten mucizevi elleri ile eski şekline döndürdü. Bir çok spor ve diyetle başaramadığım geri dönüşü Belgin Akın çok kısa bir sürede başardı. Moralim çok düzeldi. Her şey için teşekkürler. Bundan sonra burdayım.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sevgili Belgin Hanım ve güzel Nil'cim,

Öncelikle her şey için çok çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz, samimiyetiniz, emeğiniz, hoş sohbetiniz her şey çok güzeldi.
Sonuçlar benim için gerçekten tatmin edici. Aynı şekilde annemde de çok iyi sonuçlar oldu.
Bugün son seansımızı yaptık ve annem de benim de çok mutlu ayrıldığımızı bilin. :) Tekrardan elinize, emeğinize sağlık. Nice nice başarılara, bol kazançlara.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sevgili Belgin Hanım;
Üniversite mezuniyet balom için zayıflama telaşı yaşarken Facebook'ta gördüğüm 5 seansta 2 beden incelme reklamı ile bir umut Belgin Hanım'ı aradım. Daha önce farklı güzellik salonlarında farklı cihazlar ile incelmeyi denemiş ancak hiç bir sonuç alamamıştım bu yüzden biraz ümitsizdim açıkcası. Ama Belgin Hanım işindeki tecrübesi ve uzmanlığı ile daha telefon konuşmamızda aklımdaki tüm soruları cevapladı ve kendimi onun güzel ellerine teslim ettim. İlk seansın sonunda ölçülere baktığımızda sonuç gerçekten inanılmazdı. Seanslar süresince gösterdiği ilgi ve samimiyet ile de kendisini çok sevdim. 5 seansı bitirdiğimizde gözle görülür şekilde zayıfladım ve vaad ettiği 8 cm'i kendi gözlerimle gördüm. Resmen mucize bu kadar kısa zamanda bu kadar iyi sonuç. Baya kilo da verdim bu süreç boyunca ve seanslarımız bugün bitti. Şimdi sırada istediğim ölçülerdeki mezuniyet elbisesini almak var :) Bana bu mutluluğu ve özgüveni verdiğiniz için ne kadar teşekkür etsem az. İyi ki tanımışım sizi...
Sevgiler;
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sizi çok sevdim ben iyi ki tanıdım...
Sevgili Belgin Hanımı ve güzel kızı Nil'i arkadaşım vasıtası ile tanıdım. İlk girdiğim zaman gözlerine baktığımda enerjisinin yüksekliğini ve özgüvenini gördüm. Yıllardır profesyonel sporcu olduğum için bu tarz olaylara pek inanmaz hatta ilgilenmezdim. Ama Belgin Hanım'da beni etkileyen en önemli şey işini çok severek yapması ve kendine, yaptığı işe duyduğu güvendi. Üstelik o kadar sevgi ve ilgi ile yaklaşıyordu ki çok etkilendim. Nil'de bu arada pırıl pırıl bir genç kız. Çok başarılı yılmadan çalıştık. Çok faydasını gördüm. Şuan oldukça güzel ve fit bir vücudum var ama bunların ötesinde bu güzel iki insanı tanımak, onlarla zaman geçirmek benim en büyük kazancım. Harikasınız siz... Hayatınız, kalbiniz ve yüzünüz gibi güzel olsun.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* İlk olarak internette gördüğüm ilan sayesinde Belgin Hanım ile tanıştım. Daha sonra noter onaylı incelme haberlerini gördüm ve kendisine danıştım. Normal şartlarda ilk buraya geldiğimde 18 yaşındaydım ve annem bu tarz zayıflama metodlarına izin vermezdi. Ancak bu kadar doğal ve garanti sonuç olduğunu anlayınca kendisi de gelmek istedi. Buraya geldiğimde kendimi sanki evimde zaman geçiriyormuşum gibi hissediyorum. Aldığım sonuçlar da gerçekten inanılmaz. Kendi gözlerinizle 1 buçuk saat içerisinde ne kadar inceldiğinizi görebiliyorsunuz. Yaz aylarım Belgin Hanım sayesinde kilo derdim olmadan geçiyor. Her şey için çok ama çok teşekkür ederim.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sevgili Belgin & Nil Akın;
Belgin Hanımla tanışmamı Lipomatik liposcupture ameliyatı sonrası arayıp ödem toplayan vücuduma LPG aramama borçluyum. İnternetten detaylı araştırırken LPG için doğru vaadler sonucu gelmeye karar verdim. LPG yaparken bana hiç ısrar etmediği için çamur dikkatimi çekti. En önemlisi ameliyat için kontrole gittiğimde o kadar yoğun olduğu halde bizzat aradı ve takip etti. Şuan bu satırları çamur seansında incelmeyi sağlarken yazıyorum. Ne istediğimi anladığı için, uzmanlığı için vede çok güzel bir evlat yetiştirdiği için vede balon ödemlerimi indirdiği için çok teşekkürler. Geleceğin güzellik uzmanı NİL AKIN seni tanımak ayrı zevk.
Bu zor sektörde güvenilir olarak var olduğunuz için ayrıca teşekkürler.
Sevgiler
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Birkaç hafta önce internette gördüğüm bir ilan üzerine tesadüfen aradım Belgin Abla'yı. Mucize yöntemi ile tanışmam pek çok 'ama' nın ardından oldu :) Şaka bir yana soru işaretleri ve tereddütlerle gelmiştim buraya ama Belgin Abla beni ikna etti ve hem güzellik uzmanı olarak hem de insani anlamda güvenimi kazandı. Sonuca gelince, hedeflediğimizin de üzerinde oldu.
Yeni başlayacaklara tavsiyem bu methoda ve uygulamasına güvenmeleri ve Belgin Abla'nın söylediklerine, süreç içinde tamemen uymaları. Belgin Abla işini zaten iyi yapıyor, siz de kendi yapmanız gerekenlere dikkat ederseniz ortaya başarılı bir sonuç çıkacak. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.
Her şey için teşekkürler...
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Belgin Akın Güzellik Merkezi'ni internette buldum. Bundan önce pek çok kavitasyon deneyimim olmuştu ancak hiç biri kalıcı bir etki yaratmadı. 6-8 cm başta hiç inandırıcı gelmemişti. Noter onayını gördükten sonra denemeye değer diyerek Belgin ablanın kapısını çaldım. Daha ilk seansta 1'er cm inceldim ve bu benim gibi çok şişman olmayan biri için çok iyi bir sonuç. Belgin ablayla sohbet ve motivasyon da ayrı keyifliydi. Şimdiden 5 cm inceldim, hedefime ulaşsam bile devam etmek istiyorum çünkü gerçekten iyi hissettiriyor. Burayı bulduğum için çok mutluyum, bu kadar kısa sürede bu kadar kolay incelebileceğimi hiç düşünmezdim; gerçek bir mucize. Her şey için çok teşekkür ederim...
Sevgiler
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sevgili Belgin Ablam;
15.07.2014'te ilk seansımıza başladık ama seni tanımam daha yeni değildi. 2 yıl önce kavitasyon için gelmiştim, orada tanıdım bu tedaviyi gelen insanlarla konuştum herkesin mutluluktan yüzünde güller açıyordu. 5 seansta 2 beden incelme mi nasıl olur dedim kendi kendime. Bugün 3. Seansım bitti ve 4. Seansa girmiş bulunmaktayım. 3 seansta her bölgemden 4,5 cm vermiş durumdayım. Ve 1,5 kilo kaybettim yağlarımdan. İlk başta çok tedirgindim aslında doğru mu yapıyorum diye ama senin tatlı sohbetin ve üstün motivasyonun, başarın sayesinde emin ellerde olduğumu anladım. Kendime olan güvenim yeniden geldi. Ellerine emeğine sağlık ablacığım. İyi ki gelmişim. 2. Seansta mutlaka görüşeceğiz.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Benim de "Belgin Akın" mucizesiyle tanışmam internet aracılığıyla oldu. Düğünüme 1 aydan az bir süre kalmıştı. Düğün hazırlıkları, yoğun iş temposu darken o kadar da istediğim kiloya düşememiştim. Kaygılıydım. Bir yaştan sonra yavaşlayan metabolizmamın da bilinciyle 1 ayda mucize beklemek imkansızı istemek diyordum.
İnternetteki bilgileri okuyunca, ön yargıyla değil ama sorularla geldim Belgin hanıma. Kendisi uzun yılların tecrübesi ile bu soruları zaten bekliyordu. O kadar nazik ve samimiyetle cevapladı ki güven hissini veren de bu oldu zaten. İyi ki o gün bir fırsat yaratıp gelmiş ve bu soruları kendisine sormuşum. Şuan 8. seanstayız ve bu yöntem gerçekten bir mucize. Kendisi için insanın bir iyilik yapmaya günümüz temposunda o kadar az vakti var ki bazen, en önemli şey olan kendimizi bazen o kadar erteliyoruz ki bunu bir lüks olarak değil, bedenimize yaptığımız bir iyilik olarak düşünmek gerekir.
Belgin hanımın tecrübesi, güler yüzü, yöntemin başarısı ve kendisinin de yardımıyla geleceğiniz başaracağınıza dair güvenin etkisi ile, hem incelmiş, hem tazelenmiş hem de kendinize belki de ertelediğiniz iyiliği yapmış olarak çıkıyorsunuz buradan.
Her şey için bir kez daha teşekkür ederim. Sevgiler...
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Benim "Belgin Akın mucizesi" yle tanışmam birkaç sene öncesine dayanır aslında.
"5 seansta santimlerle incelme" iddasına inanmayarak gelip daha ilk seansta elde ettiğimiz olumlu sonuçlara inanamayarak kapından çıktığımız günü dün gibi hatırlıyorum.
Aradan geçen zamanda dikkat etmeyip eski halime dönünce denediğim ve etkili duayen bir çok yeni modern alet ve yöntemi bırakıp tekrar hemen Belgin hanıma koşmakla ne kadar isabetli bir karar verdiğimi, her seans sonunda aldığımız sonuçlar ve etraftaki insanların olumlu tepkilerinden anlıyorum. Kısa sürede tekrar güzel bir görüntüye kavuşmak ancak Belgin hanımın pozitif enerjisi ve sihirli elleriyle mümkün. Bunu bilerek her seansa gelmek insana mutluluk veriyor.
Sonuçta kesin çözüm, güler yüz, motivasyon, misafirperverlik, hoş sohbet arıyorsanız doğru yerde olduğunuz hissi veren hoş bir ortam.
Belgin hanım daha devam ediyoruz ve edeceğiz ama şimdiden her şey için sonsuz teşekkürler! Sevgiler...
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Sevgili Belgin hanım;
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile sizinle tanıştım. Ama ne yalan söyleyeyim gelirken kafamda bin türlü soru işaretleri vardı. Şimdi ise inanılmaz bir huzur, büyük bir mutluluk ve güven içerisinde ayrılacağım. Bu kadar kısa bir süre içerisinde bu kadar mucizevi bir sonuç. "şaka değil yalan değil gerçeğin ta kendisi"
Şimdi kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım ihtiyacı olan herkesin yolu buradan geçer, bu şansı yakalar.
Sakın bu işi bırakmayın; bir gün burayı kapatırsanız benden kurtulamazsınız evinize kadar gelirim. :)
Elinize, kolunuza, emeğinize sağlık; Her şey için TEŞEKKÜRLER... Sevgilerimle
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Tesadüfen internetten buldum Belgin Akın Güzellik Merkezini. 2 hafta önce. Önce inanmadım internette yazanlara, kendisini aradım. Sonra bi şekilde beni buraya çekti Belgin hanımın enerjisi. 2 haftada 5 seansımızı tamamladık. Gerçekten internette yazanlar doğruymuş :) Belgin hanım ve sihirli elleri... daha da başka bir şey demiyorum :)
2. paket için malesef ara vermek zorundayım ama İstanbul'a dönünce ilk işim Belgin hanımı tekrar aramak.
Rahatlıkla herkese tavsiye edebileceğim bir yer. Umarım herkes bir gün Belgin hanım ile tanışır.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Arkadaşımdan duydum, şüphe içinde geldim, ağzım açık gidiyorum :)
Her bir ayrıntıyla tek tek ilgilenmesi, giden cm'ler bir yana, sonrasında nasıl devam etmeniz gerektiği konusunda da aydınlatıyor sizi.
Siz direk kendinizi Belgin hanıma teslim edin derim ben.
Her şey için çok teşekkür ederim. Veda etmiyorum. Nasılsa yine görüşeceğiz! Sevgiler!
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Belgin hanımı tesadüfen keşfettim ve hemen görüşüp başladım. Birkaç gün önce 5 seanslık ilk paketimi tamamladım ve her bir yerden 7,5 cm gitti. Bugün 2. paket için buradayım. Herkese tavsiye ederim.
Belgin hanıma ve ekibine de gosterdikleri güleryüz ve olağanüstü misafirperverlikleri için de çok teşekkür ederim. Bu uzun yosun seanslarında beni evimde gibi hissettiriyorlar!...
Nice 7,5 cm'lere ! :)
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Belgin Akın ismini internette bölgesel incelme merkezlerini ararken buldum. İlk başta bu kadar kısa sürede bu sonuçların alınabileceğine pek inanmamıştım. Ama Belgin hanım konuyu çok güzel açıkladı ve tecrübesiyle beni hemen ikna etti. Mesleğine olan saygısı ve çok güzel ses tonu ile yapılan küçük sohbetlerde sizi çok rahatlatıyor.
Belgin hanım başarılarının devamını dilerim. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. Sevgiler
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Birkaç hafta önce tesadüfen sokaktan geçerken gördüğüm ilan hayatımı ve bedenimi değiştirdi. Öncelikle hayatımı diyorum çünkü Belgin'in arkadaşlığı, dostluğu gerçekten başka... Bedenim sihirli dokunuşları ile incelmeye başladığında enerjim ve motivasyonum da değişmeye başladı. Hergün bıkmadan geldiğim seanslarda giderek incelen bedenimi gördükce mutluluğum arttı.
Umarım ihtiyacı olan kim varsa yolu buradan geçer. Benim yolum bir şekilde hep buradan geçecek... Sadece bedenime vermiş olduğu güzellikler için değil, dostluğu ile manevi dünyama katmış olduğu güzellikler için de...
Çok teşekkürler, her şey için... Sevgilerimle.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* İnternette dolaşırken tesadüfen bulduğum bir sitede bu kadar özel bir insanla tanışacağımı kim bilebilirdi ki :) Belgin ablacığım iyi ki tanıdım seni... ! Mucizevi dokunuşları ile vücudumda yarattığı değişimden bahsetmeden önce ne kadar özel bir insan olduğundan bahsetmek istiyorum. Onunla her konuştuğumuzda hayata dair yeni bir şeylerin farkına varırsınız. Tecrübeleri, olumlu düşünceleri, tavsiyeleri... Bu güzellik merkezinde sadece vücudunuz değil ruhunuz da güzelleşir. Belgin ablamı başka nasıl anlatabilirim ki. Dürüst, güvenilir, sırdaş abla... Konuştuğu, güldüğü, düşündüğü her durumda hayata dair çok şey bulursunuz.
Gelelim vücudumda yarattığı etkilere... Mucizevi şekilde incelin sözü insana biraz fazla iddaalı gelebilir. Ancak bu mucizeyi böylesine sihirli ellerde adım adım yaşarken anlıyorsunuz ne kadar gerçek olduğunu... Büyük bir titizlikle her bölge için ayrı ayrı, santim santim takip ederek yapar işini Belgin Abla...
Aldığım seanslardan sonra hayal ettiğimden bile fazlasıyla harika bir vücutla harika bir tatile çıktım... :)
Bana hem manevi olarak katkıların için hem de sihirli dokunuşlarınla beni böyle güzelleştirdiğin için SONSUZ TEŞEKKÜRLER...
Bu kadar kısa bir zamanda bu hayalime kavuştum. Darısı kendisi için hep en güzelini isteyenlerin başına... !
Ömrümün sonuna kadar bu seanslara devam etmek dileğiyle. Sevgilerimle...!
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Belgin hanım'ı ablamın tavsiyesi üzerine tanıdım. Beraber geldik. Daha ilk seansta belirgin incelme meydana geldi. Ben hypotroit hastasıyım. Kilo vermem çok zor. Sürekli dietteyim. Bu kadar kısa sürede toparlanıp incelmek mucize gibi. Bugün 2. bir 5 seans daha devam etmeye karar verdim. Belgin hanım çok teşekkürler, elinize kolunuza sağlık.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Belgin hanımın eşi 21 senelik arkadaşım. Onun vasıtasıyla zayıflama seansını öğrendim. Kendisi bana ön bilgi olarak anlattı ve ikna oldum. Hemen başlamaya karar verdim. Çünkü rejim yapmakta oldukça güçlük çekiyordum. Fakat süre bakımından kısa sürede neticeye ulaşılması beni memnun etti. O nedenle başladım. 3. seansta 4 santim'e ulaştım. Neticede söylendiği gibi sonuca ulaşılması ile bu işin çok başarılı olduğunu gördüm.
Herkese tavsiye ederim. Ayrıca çok doğal bir yöntem. Devam etmeye karar verdim. Teşekkürler.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* İnternette sitesini ilk gördüğümde merakımı hemen cezbetmişti. Ama o kadar da umutlu değildim. Yinede denemekten bir zarar çıkmaz mantığıyla Belgin hanımla görüşmeye geldim. Başlama kararı aldığımda da hala tereddütlerim vardı. Ama bu durum kısa zamanda değişti. 5 seansın sonunda o kadar memnun kaldım ki hem inceldim, hem sıkılaştım, kilo verdim ve vücudum büyük oranda kendine geldi. Ne kadar teşekkür etsem azdır.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* İlk televizyonda adını duydum Belgin hanımın, hemen ilgilendim telefonunu bulup irtibata geçtim.
5 seansta incelme hadi canım sende dedim. (tabi içimden) Kimseye de söylemedim. Kızım ve eşim 4. Seans sonuydu sanırım, "ya sen diyet mi yapıyorsun inceldin baya" demeye başladılar. Seans sonunda gözle görülür incelme, sıkılaşma, toparlanma (aynen Belgin hanımın dediği gibi) oldu. Sonuçtan çok memnunum. Buraya gelmek benim için bir zevk haline geldi.
Bu sefer 3. gelişim. Bir daha arayı çok açmayacağım. Çok memnunum Belgin hanımcığım. Sonsuz teşekkürler ve sevgiler.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* Tesadüfen ilanını gördüğüm Belgin hanımın seanslarına açıkcası umutsuzlukla başladım. Yıllardır yaza girerken yaptırdığım çeşitli aletlerle ve aletsiz masajlardan hiç bir sonuç alamıyordum. Ayrıca troid hastası olduğum için kilo kaybı imkansız gibiydi. Daha 2. Seansın sonunda gözle görülür şekilde inceldim ve uzun süredir giremediğim pantolonlarıma girdim. 5 seansın sonunda kendimi çok iyi hissediyorum. Çamur + el masajı çok da rahatlatıcı ve dinlendirici. Aletlerin tersine hırpalanmadan seanslar geçiyor.
Sayın Belgin Hanım ve tatlı yardımcısı Gönül hanıma çok teşekkürler.
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...* İnternette bir ümit hızlı ve zahmetsiz zayıflama yollarını ararken birden önüme bir site çıktı. Çok da inanmayarak başladığım bu yolda daha ilk seansta bir mucize ile karşılaştım. Başka biri anlatsaydı kesin bir hile vardır diye yorum yapacağım bir mucizeye kendi gözlerimle tanık oldum.
Şuanda aynaya baktığımda kendimi gerçekten iyi hissediyorum. Bu hissi hiç bir şeye değişmem.
Macera devam ediyor... Ve herkes Belgin Akın mucizesine tanık olacak.
Ellerin dert görmesin. :)
Hepsinden öte o pahalı ışıltılı güzellik salonlarına inat, mütevazi ve insancıl bir hizmetle karşı karşıya kalıyorsunuz. Bunun da pahası yok zaten.
Belgin ablanın anaç halleri bile buraya gelmek için yeterli bir sebep.
Her şey için teşekkürler...
Yorumun orjinal halini görmek için tıklayın...Üye Ol

Adınız :
Soyadınız :
e-mailiniz :
Telefonunuz :
 
* “5 Seansda 2 Beden İncelme Programı” Belgin Akın Güzellik Merkezi’ne ait bir uygulama olup, Noter tarafından tasdiklenmiştir.
Bu sitede belirtilen tüm içerikler hakkında: Yorumlar ve notlar, yazan kişinin kendi bireysel deneyimini yansıtmaktadır. Ölçüler ve oranlarda herkes için birebir aynı sonucun oluşacağı garantisi verilemez. Güzellik Merkezimizi ziyaret ettiğinizde net incelme oranlarınız uzmanlarımız tarafından sizin ölçülerinize göre hesaplanarak söylenecektir. Müşterilerimiz, güzellik uzmanlarımızın tavsiyelerine uymadığı taktirde oluşabilecek olumsuz sonuçlardan Belgin Akın Güzellik Merkezi ve/veya güzellik uzmanlarımızın ve şirket sahiplerinin herhangi bir yasal sorumluluğu yoktur.


Belgin Akın Hakkında
Basında Belgin Akın
Yorumlar
Kampanyalar
Feragatname
Üye Ol
İletişim
Belgin Akın Güzellik Merkezi
Bağdat caddesi, Küçük Ağa Sokak, Ağa Apt. No:4 Bahçe Girişi
Şaşkınbakkal / İSTANBUL
(Nine West'in sokağında, caddeye 4. bina, Sahil Veteriner Kliniği'nin yanı.
Giriş, apartmanın yan tarafında bahçe katındandır.)


+90 216 467 48 09
+90 532 726 34 44
info@belginakin.com
Designed by Nil Akın & Developed by RejaVu