Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Bekleyiniz, resim yukleniyor...

Belgin Akin Telefon
Profesyonel Cilt Bakımı

Cildimiz çeşitli etkenlerden dolayı zamanla dengesini kaybeder. Cilt bakımı cildin pH'ını düzenlemek, porlarını (gözeneklerin) temizlenmesini ve sıkılaşmasını saglamak da en önemli unsurdur. Cildimiz genel sağlık durumumuzu gösteren bir ayna gibidir.

Organizmamız en küçük bir fizyolojik bozuklukta,dengesiz beslenmede, kötü hijyen şartlarında veya stres durumlarında bunu derhal cildimize yansıtır. Dolayısıyla tüm cilt dengemizi etkileyen faktörlere karşı koymak işin düzenli cilt bakımı en önemli tedavi biçimidir.

Her cilt tipinde zamanla farklı reaksiyonlar (Kuru ciltlerde aşırı kuruma ve pullanma, yağlı ciltlerde akne oluşumu, olgun ciltlerde kırışıklık ve sarkma) gibi problemler oluşabilir. Tüm bu cilt problemlerine karşı önlem veya oluşumlara karşı tedavi olarak yapılır. Düzenli olarak yapıldığında koruma ve hijyen sağlar sorunsuz ve temiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Cildimiz koruyucu kalkanımızdır ve çevre kirlenmesi, UV ışınları gibi her türlü tehlikeye açıktır. Ergenlik, stres ve yaşlanma süreci gibi iç değişimler, istenmeyen izler bırakırlar. Ürünlerimizle, cildinizi hayatınızın her evresinde, sistematik olarak bu evrelere uyarlanmış bir bakımla korursunuz.

  • Genç cildin nem ve korumaya ihtiyacı vardır.
  • Özen gerektiren ciltler daha çabuk yenilenebilmek için dengeli bakım ve korumaya ihtiyaç duyarlar.
  • Olgun ciltler ise iyi korunabilmek için herşeyden önce zengin içerikli bakıma ihtiyaç duyarlar.

Size garanti ettiklerimiz :

  • Mükemmel bakımlı bir cilt
  • Cildinize mükemmelik hissi
  • Optimum bakım sayesinde beklentilerinizin yerine gelmesi
Üye Ol

Adınız :
Soyadınız :
e-mailiniz :
Telefonunuz :
 
* “5 Seansda 2 Beden İncelme Programı” Belgin Akın Güzellik Merkezi’ne ait bir uygulama olup, Noter tarafından tasdiklenmiştir.
Bu sitede belirtilen tüm içerikler hakkında: Yorumlar ve notlar, yazan kişinin kendi bireysel deneyimini yansıtmaktadır. Ölçüler ve oranlarda herkes için birebir aynı sonucun oluşacağı garantisi verilemez. Güzellik Merkezimizi ziyaret ettiğinizde net incelme oranlarınız uzmanlarımız tarafından sizin ölçülerinize göre hesaplanarak söylenecektir. Müşterilerimiz, güzellik uzmanlarımızın tavsiyelerine uymadığı taktirde oluşabilecek olumsuz sonuçlardan Belgin Akın Güzellik Merkezi ve/veya güzellik uzmanlarımızın ve şirket sahiplerinin herhangi bir yasal sorumluluğu yoktur.


Belgin Akın Hakkında
Basında Belgin Akın
Yorumlar
Kampanyalar
Feragatname
Üye Ol
İletişim
Belgin Akın Güzellik Merkezi
Bağdat caddesi, Küçük Ağa Sokak, Ağa Apt. No:4 Bahçe Girişi
Şaşkınbakkal / İSTANBUL
(Nine West'in sokağında, caddeye 4. bina, Sahil Veteriner Kliniği'nin yanı.
Giriş, apartmanın yan tarafında bahçe katındandır.)


+90 216 467 48 09
+90 532 726 34 44
info@belginakin.com
Designed by Nil Akın & Developed by RejaVu