Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Bekleyiniz, resim yukleniyor...

Belgin Akin Telefon
5 Seansta 2 Beden İncelme*

5 Seansta 2 Beden İncelme* - Tüm detayları ve uygulamalı anlatım videosu:

 

25 YILIN TECRÜBESİYLE; NOTER TASTİKLİ BELGİN AKIN MUCİZESİ!

(07.Mart) (08.Mart) (09.Mart) (10.Mart) (11.Mart)
(07.Mart) (08.Mart) (09.Mart)
     
 
(10.Mart) (11.Mart)  

5 Seans ardından 2 bedene kadar incelme! Her bölgeden ayrı ayrı 6-8 cm!*

Belgin Akın Güzellik Merkezi’nde 5 seansta 2 bedene kadar incelmeyi* hedefleyen bu yöntem sayesinde artık istediğiniz ideal vücut ölçülerine sahip olabilir, selülit ve fazla yağlardan kurtulduğunuzu görebilirsiniz.

Noter tasdiği alınmış bu incelme yöntemimizi uygulayan tek merkez olmak ayrı bir gururumuzdur!

Uygulanan bu sistemde kişinin daha ilk seanstan itibaren vücudu incelmeye başlayıp forma girmesi gerçekleşir. Sağlıklı kilo vermenin en önemli göstergelerinden birisi bedensel olarak incelmektir. Bu durumda kaybedilen su ya da vücut dokusu değil yağdır.

İşlem başlamadan önce her bölgeden ölçüler alınıp kaydedilir. Çamur-yosun karışımı bir madde bütün vücuda sürülüp bandajlanır ve 45 dakika bekletilir. Daha sonra tüm vücuda ya da arzu edilen tek bir bölgeye 30 dakikalık el masajı yapılır. Masaj yapılırken eğer sarkma ve deformasyon varsa, selülit tedavisinde kullanılan toparlayıcı özelliğe sahip bir krem kullanılır.

Bu uygulama, kan dolaşımını hızlandırıp vücuttaki zehirli atık ve toksinlerin çıkarılması, yağların küçülmesi ve parçalanmasını sağlar. Yerinden oynayan yağ kütleleri sıvı hale getirilip idrar yoluyla vücuttan atılır. Bununla birlikte 2 haftalık rejim programı uygulanır. Sonuç, selülit tedavisi ve incelmedir.

Uygulamamızda Bu Zamana Kadar Hiçbir Yan Etki Gözlenmemiştir!!

Zayıflamak isteyen ancak çeşitli rahatsızlıklara sahip olduğu için, teknolojiden yararlanamayan müşterilerimizin 25 yıldır faydalandığı bir zayıflama yöntemidir.

Örneğin; yüksek tansiyon, kolesterol, karaciğer yağlanması, vücudunda platin bulunması v.b., kalp ve böbrek hastalığı, tedavisi zor ya da mümkün olmayan bir hastalıkla mücadele eden kişiler…

Azami 2 haftalık bir uygulamanın ardından çıkan mucizevi sonuç ise; her bölgeden ayrı ayrı 6-8'er cm. incelmedir. Bilindiği gibi 4 cm. 1 bedendir. Böylelikle 2 beden incelme gerçekleştirilir.* Bu işlemler yapılırken ilk etapta temel beslenme alışkanlıklarının ve kilo almanın başlıca nedenleri ve daha önceki diyet sonuçları araştırılmalıdır.

Unutulmaması gereken en önemli şey kilonun doğru yerden sağlıklı bir biçimde verilmesi ve kalıcı olmasıdır.

Ürünlerimiz TC. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Şu ana kadar programa katılan kullanıcılarda yan etki gözlenmemiştir. Tüm cilt tiplerine uygulanabilir. %100 doğal ürünler kullanılarak yapılan bir işlemdir, cildinize zarar vermez.

Çamurun İçeriği ve Özellikleri

İçeriğinde bulunan Bentonite, Magnesium Sulfate, Magnesium Chloride, Sodium Chloride ve Zinc Oxide sayesinde; Kan dolaşımı hızlanır, ciltteki melanin tabakasına etkisi sayesinde kandaki oksijeni taşıyarak destekler ve böylece ciltte çok güzel bir görünüm elde edilir. Gözenekler açılıp, tıkanıklıklar giderilir, hücre çoğalmasını sağlarken dokuyu düzgünleştirip canlandırır, kuvvetlendirir ve vücuttaki ödemi atar.

Ayrıca ciltteki toksinleri alıp saflaştırır ve vücuttaki yağ sekresyonunu azaltır. Bu işlem emme gücü ile yağları emer, akneyi engeller, kuvvetli dezanfektan gücü sağlar. Cildi derin temizler, su kaybını engelleyip pullanmayı önler.

EKSPRES ZAYIFLAMA! *

Bir hafta sonraki çok önemli bir geceye davet edildiniz. Ama son zamanlarda aldığınız kilolarla başınız dertte, kendinizi balon gibi hissediyorsunuz ve hiçbir giysinize sığamıyorsunuz. Keşke sihirli bir değnek dokunsa da şu yağlarım eriyiverse diyorsunuz... BELGİN AKIN Güzellik Merkezi, uyguladığı “Zayıflama Kürü” ile bu konuda size yardımcı oluyor; sadece beş seansta tam 2 beden* incelme! Kullanılan çok özel bir çamur ve el masajını içeren kürle, ilk seanstan itibaren vücut incelmeye başlıyor, forma giriyor. Merkeze başvurduğunuzda önce tüm ölçüleriniz alınıyor, ön görüşme yapılıyor ve dilerseniz hemen seansa başlıyorsunuz. Önce çamur ve yosun karışımı madde tüm vucuda sürülüyor ve bandajlanıyor. Vücut bu şekilde 45 dakika sıcak tutuluyor. Sonra tüm vücuda 30 dakika boyunca el masajı yapılıyor. Masaj yaparken selülit tedavisinde kulanılan ayrıca vücutta sarkma ve deformasyonu giderici toparlayıcı bir krem kullanılıyor. Ve seansın sonunda ölçüleriniz tekrar alındığında mucize sonucu kendi gözlerinizle görüyorsunuz! İstenilen sonuca ulaşmak için haftada en az 3 seans öneriliyor. Ama kürün en önemli özelliği seansların istenilen sıklıkla yapılabilmesi!
(Hülya Dergisi - Ocak 2005)

Üye Ol

Adınız :
Soyadınız :
e-mailiniz :
Telefonunuz :
 
* “5 Seansda 2 Beden İncelme Programı” Belgin Akın Güzellik Merkezi’ne ait bir uygulama olup, Noter tarafından tasdiklenmiştir.
Bu sitede belirtilen tüm içerikler hakkında: Yorumlar ve notlar, yazan kişinin kendi bireysel deneyimini yansıtmaktadır. Ölçüler ve oranlarda herkes için birebir aynı sonucun oluşacağı garantisi verilemez. Güzellik Merkezimizi ziyaret ettiğinizde net incelme oranlarınız uzmanlarımız tarafından sizin ölçülerinize göre hesaplanarak söylenecektir. Müşterilerimiz, güzellik uzmanlarımızın tavsiyelerine uymadığı taktirde oluşabilecek olumsuz sonuçlardan Belgin Akın Güzellik Merkezi ve/veya güzellik uzmanlarımızın ve şirket sahiplerinin herhangi bir yasal sorumluluğu yoktur.


Belgin Akın Hakkında
Basında Belgin Akın
Yorumlar
Kampanyalar
Feragatname
Üye Ol
İletişim
Belgin Akın Güzellik Merkezi
Bağdat caddesi, Küçük Ağa Sokak, Ağa Apt. No:4 Bahçe Girişi
Şaşkınbakkal / İSTANBUL
(Nine West'in sokağında, caddeye 4. bina, Sahil Veteriner Kliniği'nin yanı.
Giriş, apartmanın yan tarafında bahçe katındandır.)


+90 216 467 48 09
+90 532 726 34 44
info@belginakin.com
Designed by Nil Akın & Developed by RejaVu