Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Bekleyiniz, resim yukleniyor...

Belgin Akin Telefon
Belgin Akın Hakkında

Belgin Akın, Bölgesel Incelme, Güzellik Merkezi Belgin Akın, 1961 yılında İzmir'de dünyaya geldi. 1990 yılında İstanbul'da güzellik uzmanlığı kursundan birincilikle mezun oldu. Güzellik uzmanlığı alanında "Usta" ve "Usta Öğreticilik" mevkisine ulaşmış, salonunda birçok genç güzellik uzmanı yetiştirmiştir.

1991 yılında ilk güzellik salonu Turkuaz'ı açtı. 1993 yılında, kendi adını taşıyan Belgin Akın Güzellik Salonu, Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal'da hizmete devam etti.

Türkiye'de sadece Belgin Akın Güzellik Salonu'nda uygulanan, kendine ait zayıflama metodu ile 25 yılda binlerce kişiyi zayıflattı.

"5 Seansta 2 Beden İncelme"* adını verdiği bu metodu, "Noter Tasdik Belgesi" ile onaylatmış ve, uygulamanın %100 başarısını tescillemiştir.

Ayrıca güzellik ve zayıflama sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sizlerin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda salonunda bu cihazları uygulamaktadır.

Belgin Akın, uzman tecrübesi, profesyonel ekibi, ürünleri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile 25 yıldır sizlere hizmet vermektedir.

Belgin Akın

Üye Ol

Adınız :
Soyadınız :
e-mailiniz :
Telefonunuz :
 
* “5 Seansda 2 Beden İncelme Programı” Belgin Akın Güzellik Merkezi’ne ait bir uygulama olup, Noter tarafından tasdiklenmiştir.
Bu sitede belirtilen tüm içerikler hakkında: Yorumlar ve notlar, yazan kişinin kendi bireysel deneyimini yansıtmaktadır. Ölçüler ve oranlarda herkes için birebir aynı sonucun oluşacağı garantisi verilemez. Güzellik Merkezimizi ziyaret ettiğinizde net incelme oranlarınız uzmanlarımız tarafından sizin ölçülerinize göre hesaplanarak söylenecektir. Müşterilerimiz, güzellik uzmanlarımızın tavsiyelerine uymadığı taktirde oluşabilecek olumsuz sonuçlardan Belgin Akın Güzellik Merkezi ve/veya güzellik uzmanlarımızın ve şirket sahiplerinin herhangi bir yasal sorumluluğu yoktur.


Belgin Akın Hakkında
Basında Belgin Akın
Yorumlar
Kampanyalar
Feragatname
Üye Ol
İletişim
Belgin Akın Güzellik Merkezi
Bağdat caddesi, Küçük Ağa Sokak, Ağa Apt. No:4 Bahçe Girişi
Şaşkınbakkal / İSTANBUL
(Nine West'in sokağında, caddeye 4. bina, Sahil Veteriner Kliniği'nin yanı.
Giriş, apartmanın yan tarafında bahçe katındandır.)


+90 216 467 48 09
+90 532 726 34 44
info@belginakin.com
Designed by Nil Akın & Developed by RejaVu