Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Bekleyiniz, resim yukleniyor...

Belgin Akin Telefon
Feragatname
  1. Bu sitede yer alan bilgiler, bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi veya teşhis koymak için lütfen doktorunuza başvurun.
  2. Kullanılan müşteri yorumları, Belgin Akın Güzellik Merkezi'nde görev alan güzellik uzmanları tarafından tedavi edilmişlerdir. Her birinden kullanım izni alınmıştır.
  3. Buradaki bilgiler her kişi için aynı geçerliliği taşımayabilir. Sonuçlar garanti edilemez çünkü uygulamamızın süreci kişinin vücut ağırlığı ve beden ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. Randevu alırken ve uygulama öncesinde uzmanlarımız tarafından konuyla ilgili bilgi verilecektir.
  4. Ürünlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Şu ana kadar programa katılan kullanıcılarda yan etki gözlenmemiştir. Tüm cilt tiplerine uygulanabilir. %100 doğal ürünler kullanılarak yapılan bir işlemdir, cildinize zarar vermez.Uygulama öncesinde uzmanlar tarafımızdan bilgilendirme yapılacaktır.
  5. Müşterilerimiz, güzellik uzmanlarımızın tavsiyelerine uymadığı taktirde oluşabilecek olumsuz sonuçlardan Belgin Akın Güzellik Merkezi ve/veya güzellik uzmanlarımızın ve şirket sahiplerinin herhangi bir yasal sorumluluğu yoktur.

 

Üye Ol

Adınız :
Soyadınız :
e-mailiniz :
Telefonunuz :
 
* “5 Seansda 2 Beden İncelme Programı” Belgin Akın Güzellik Merkezi’ne ait bir uygulama olup, Noter tarafından tasdiklenmiştir.
Bu sitede belirtilen tüm içerikler hakkında: Yorumlar ve notlar, yazan kişinin kendi bireysel deneyimini yansıtmaktadır. Ölçüler ve oranlarda herkes için birebir aynı sonucun oluşacağı garantisi verilemez. Güzellik Merkezimizi ziyaret ettiğinizde net incelme oranlarınız uzmanlarımız tarafından sizin ölçülerinize göre hesaplanarak söylenecektir. Müşterilerimiz, güzellik uzmanlarımızın tavsiyelerine uymadığı taktirde oluşabilecek olumsuz sonuçlardan Belgin Akın Güzellik Merkezi ve/veya güzellik uzmanlarımızın ve şirket sahiplerinin herhangi bir yasal sorumluluğu yoktur.


Belgin Akın Hakkında
Basında Belgin Akın
Yorumlar
Kampanyalar
Feragatname
Üye Ol
İletişim
Belgin Akın Güzellik Merkezi
Bağdat caddesi, Küçük Ağa Sokak, Ağa Apt. No:4 Bahçe Girişi
Şaşkınbakkal / İSTANBUL
(Nine West'in sokağında, caddeye 4. bina, Sahil Veteriner Kliniği'nin yanı.
Giriş, apartmanın yan tarafında bahçe katındandır.)


+90 216 467 48 09
+90 532 726 34 44
info@belginakin.com
Designed by Nil Akın & Developed by RejaVu